Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevgiliye Mektuplar...

2 posters
YazarMesaj
DeaD_RosE
Webmaster
Webmaster
DeaD_RosE

Erkek
Lakap : ÖmER
Ruh Hali : Sevgiliye Mektuplar... Ssstt10
Takım : Sevgiliye Mektuplar... 1447

Sevgiliye Mektuplar... Empty
MesajKonu: Sevgiliye Mektuplar...   Sevgiliye Mektuplar... Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 11:15 am

SenSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaYüzümdeki gülüşlerin,ellerimdeki terlemenin,yüreğimdeki deli atışın sebebiSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaHer gece uykum,her sabah güneşimSevgiliye Mektuplar... NoktaYıldızım,ay'ım,akan kanımSevgiliye Mektuplar... NoktaBitmeyen masalımSevgiliye Mektuplar... NoktaBahçedeki çiçeğim,çiçekteki rengimSevgiliye Mektuplar... NoktaGökyüzüm,denizim,mavim senSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... Nokta
Sevdamın adresi,aşkımızın menzili,içkimdeki tat,yaşadığım hayat senSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSebebim,niyetim,geleceğim,geçmişim,bilinmezl iğim,belirsizliğim,kararlılığım,kararsızlığım senSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaBitmez yolculuğum,sonsuzluğumSevgiliye Mektuplar... NoktaSen,gözüm,elim,yüreğimSevgiliye Mektuplar... NoktaBebe ğim senSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... Nokta
Hani gidecek olsan,yollarına sererim tüm kır çiçekleriniSevgiliye Mektuplar... NoktaBilirim basamazsın çiçeklere de yine kalırsın benimleSevgiliye Mektuplar... NoktaÜzülecek olsan,içim erir,kalırım öyleSevgiliye Mektuplar... NoktaSENİ ÜZEN BİŞEY BENİ BİN ÜZER İNANSevgiliye Mektuplar... NoktaKırıyorsam seni,bu benim dengesizliğimdendir,şaşırmışlığımdandırSevgiliye Mektuplar... NoktaKendimle kavgalıyım benSevgiliye Mektuplar... NoktaBir yanım sana tutkun,bir yanım çok bencilSevgiliye Mektuplar... NoktaKayboluşlara vuruyorum kendimi,seni üzdüğümü bilmedenSevgiliye Mektuplar... NoktaHer kayboluşum yara açıyor sende biliyorumSevgiliye Mektuplar... NoktaAh ben,nasıl da vurdumduymaz olabiliyorum bazenSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaBakma bana birtanem,içimdeki aşkın büyüklüğünü ölçme bunlarlaSevgiliye Mektuplar... NoktaSeviyorum diyorsam seni,öyleSevgiliye Mektuplar... NoktaGereğinden fazla 'erkeğim'bazen,bağışlaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... Nokta
Seni bilirim ben,bir tek seniSevgiliye Mektuplar... NoktaSeni söylerim,seni duyarım her yerde ve her zamanSevgiliye Mektuplar... NoktaSensiz olmaya gücüm yok artık,sensizliğe katlanmak benim harcım değilSevgiliye Mektuplar... NoktaSeni her şeyinle,ay parçası yüzünle,duruşunla,gülüşünle,bakışınla,konuşmanla,ç ocukluğunla,olgunluğunla,kızgınlığınla,şaşkınlığın la,güçlülüğünle,zayıflığınla kabul etmişim bi kereSevgiliye Mektuplar... NoktaNE DEĞİŞ,NE DE DEĞİŞTİR BENİSevgiliye Mektuplar... NoktaBiz böyle sevdik birbirimiziSevgiliye Mektuplar... NoktaSeni sen yapan ne varsa kabulümdür hepsiSevgiliye Mektuplar... Nokta
Seni özlemek diye bir şey de var bu hayatta ve bu bazen öylesine dayanılmaz oluyor kiSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaYOKLUĞUNU YAŞAMAYI BECEREMİYORUM,ÜZGÜNÜMSevgiliye Mektuplar... Noktaİçimdeki o 'fazla erkek'yokluğunda çekiliyor bir köşeye ve ben güçsüzlüğümle başbaşa kalıyorumSevgiliye Mektuplar... NoktaKatlanamıyorum anla,sensizliği 'yok' hükmünde sayıyorumSevgiliye Mektuplar... NoktaSensizlik diye bir şey yok,öyleyse sensiz kalmak da yokSevgiliye Mektuplar... Nokta
Şimdi hangi denizin kıyısındaysan,hangi göğün altındaysan önce o sonsuz maviliğe sonra da başını yukarı kaldırıp yıldızlara bakSevgiliye Mektuplar... NoktaAşkımı,yüreğimi,içimdeki seni mavilere yükleyip gönderiyorum,tut onuSevgiliye Mektuplar... NoktaTut ve bırakmaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaBen maviyi sende buldum,beni BAŞKA RENKLERLE KANDIRMA
Sevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... NoktaSevgiliye Mektuplar... Nokta
http://chatlaq.eniyiforum.net
İceKaLp
Webmaster
Webmaster
İceKaLp

Erkek
Lakap : HuSoCaN
Ruh Hali : Sevgiliye Mektuplar... Karisi10
Takım : Sevgiliye Mektuplar... 1447

Sevgiliye Mektuplar... Empty
MesajKonu: Geri: Sevgiliye Mektuplar...   Sevgiliye Mektuplar... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 10:09 am

süper Smile

Sevgiliye Mektuplar...
1 sayfadaki 1 sayfası