Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SevgiLiLere özeL

2 posters
YazarMesaj
DeaD_RosE
Webmaster
Webmaster
DeaD_RosE

Erkek
Lakap : ÖmER
Ruh Hali : SevgiLiLere özeL Ssstt10
Takım : SevgiLiLere özeL 1447

SevgiLiLere özeL Empty
MesajKonu: SevgiLiLere özeL   SevgiLiLere özeL Icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 11:37 am

♥ Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorumSevgiLiLere özeL Nokta Sana "Sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorumSevgiLiLere özeL Nokta

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğimSevgiLiLere özeL Nokta Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmışSevgiLiLere özeL Nokta Eskiler böyle derSevgiLiLere özeL Nokta Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bittiSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL Nokta En değerli hazinemsin benim, canımsınSevgiLiLere özeL Nokta Sevgililer günümüz kutlu olsunSevgiLiLere özeL Nokta

♥ Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirlerSevgiLiLere özeL Nokta İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürlerSevgiLiLere özeL Nokta Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanemSevgiLiLere özeL Nokta

♥ Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirirSevgiLiLere özeL Nokta Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibiSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL Nokta Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilimSevgiLiLere özeL Nokta Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyleSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL Nokta

♥ Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksinSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL Nokta Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ @--)--) sana dijital bir gül yolluyorum, çünkü uzaklarda elimden ancak bu kadarı geliyorSevgiLiLere özeL Nokta Ama bil ki gerçeğini, gözlerinin içine bakarak vermek isterdimSevgiLiLere özeL Nokta Ve seni sevdiğimi fısıldamakSevgiLiLere özeL NoktaSevgiLiLere özeL Nokta Sevgililer günümüz kutlu olsun! Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar kadar çok seviyorumSevgiLiLere özeL Nokta

♥ Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurduSevgiLiLere özeL Nokta Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamakSevgiLiLere özeL Nokta Sevgililer günün kutlu olsun!

♥ Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldirSevgiLiLere özeL Nokta Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilimSevgiLiLere özeL Nokta Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorumSevgiLiLere özeL Nokta

♥ Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen içinSevgiLiLere özeL Nokta Sevgililer günün kutlu olsun biriciğimSevgiLiLere özeL Nokta

♥ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum
http://chatlaq.eniyiforum.net
İceKaLp
Webmaster
Webmaster
İceKaLp

Erkek
Lakap : HuSoCaN
Ruh Hali : SevgiLiLere özeL Karisi10
Takım : SevgiLiLere özeL 1447

SevgiLiLere özeL Empty
MesajKonu: Geri: SevgiLiLere özeL   SevgiLiLere özeL Icon_minitimeCuma Ekim 24, 2008 4:37 pm

SüPer Kardeşim ThNxx

SevgiLiLere özeL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-